április 2. szombat

9:00 – 9:30  Regisztráció, akklimatizálódás
9:30 – 9:45  A fesztivál ünnepélyes megnyitása

Zenei produkciók I.

10:00 – 10:20  Szuper Géza
10:20 – 10:40  NT Pákolicz
10:40 – 11:00  Serfőző Krisztián
11:00 – 11:20  Juhász Tomi – Vaklárma 

11:20 – 11:40  szünet 

11:40 – 12:00  NegyedÓra 
12:00 – 12:20   Miskolci István 
12:20 – 12:40   KözösÉg 
12:40 – 13:00   (Nincs címzett)

13:00 – 14:00   Zsűrizés I. 

Ezalatt másik helyszínen: 

Költői találkozó – versmondókkal, műhelymunka (költő-zenész találkozó, azonnali megzenésítés, stb.), beszélgetés

Zenei produkciók II.

14:20 – 14:40   Roth István/Facélia
14:40 – 15:00   VÉ-TÓ duó
15:00 – 15:20   Rauscher Géza (RAG)
15:20 – 15:40   Kilián Imre
15:40 – 16:00   Balogh Sándor

16:00 – 16:20   szünet

16:20 – 16:40   Rock Lívia Acoustic
16:40 – 17:00   Gerencsér Károly 
17:00 – 17:20   Bardócz L. Csaba
17:20 – 17:40   Fűri Rajmund
17:40 – 18:00   Németh Viktor (Wyq-Thor)

18:00 – 19:00   Zsűrizés II.

19:00 – 19:30   Költői est a 65 éves Kukorelly Endrével

Versmegzenésítők: Miskolci István, Németh Viktor, Pécsi Marcell
Versmondók: Dudok Dávid, Müller Mátyás, Perdy Fazakas Brigitte,  Pécsi Marcell

19:45 – 21:00  Gálaest a kiemelt költők műveiből, 

Versmegzenésítők: Balogh Sándor, eLVe zenekar, Fűri Rajmund, Kilián Imre, Lukács István, Miskolci István, NegyedÓra, Németh Viktor, VÉ-TÓ duó

Versmondók: Dudok Dávid, Nagy Tamara, Müller Mátyás, Perdy-Fazakas Brigitte, Vass Zsanett

április 3. vasárnap

8:50 – 9:20   Regisztráció, akklimatizálódás

Zenei produkciók III. 

9:20 – 9:40   Dobj-a-kalapba! band
9:40 – 10:00   Lukács István
10:00 – 10:20   Ördögszekér akusztik
10:20 – 10:40   Dóka Attila
10:40 – 11:00   newJane

11:00 – 11:20   szünet

11:20 – 11:40   SzeRBuSz zenekar
11:40 – 12:00   Fodor Katalin
12:00 – 12:20   Verskoncert
12:20 – 12:40   RTP csoport
12:40 – 13:00   Mosolyra hangolók

13:00 – 14:00   Zsűrizés III.

ezalatt másik helyszínen: 

Költői találkozás a költői zsűrivel – beszélgetés, műhelymunka

Zenei produkciók IV. 

14:20 – 14:40   Marzipan B zenekar
14:40 – 15:00   Kemény Gabriella
15:00 – 15:20   Balkay László 
15:20 – 15:40   K-Ember zenekar
15:40 – 16:00   Mülhauser Martina

16:00 – 16:20   szünet

16:20 – 16:40   eLVe zenekar
16:40 – 17:00   So-Fa duó
17:00 – 17:20   Mi az ábra?
17:20 – 17:40   Resti Kornél zenekar

17:40 – 18:40   Zsűrizés IV.

20:00 – 21:00   Díjkiosztó, a fesztivál lezárása

A fesztivál műsorvezetője: Balogh Anna stand-up komikus.